گوناگون

جمعه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ، تابناک

برای ورود به مناطق سرسبز مازندران پول بگیرید!

برای ورود به مناطق سرسبز مازندران پول بگیرید!

پیشنهادی که اگر قرار باشد در دستور کار قرار گیرد، قدم زدن در ذره ذره از خاک کشورمان می‌بایست با پرداخت عوارض ویژه همراه باشد چراکه اگر در مازندران دریا و طبیعت سرسبز جاذبه گردشگری است، در دیگر نقاط کشور نیز جاذبه‌هایی از انواع دیگر وجود دارد که همه با آسیب زباله ریزی مواجهند. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- نامه‌ مهم برای حل مشکل ورود بانوان به استادیوم

مدیران وزارت ورزش و جوانان نیز در گفت‌وگوهای خود اعلام کرده‌اند علاقه‌مند به ایجاد سازوکاری برای ورود بانوان و خانواده‌ها به ورزشگاه هستند و حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقات ایران در جام جهانی نیز گام نخست برای این منظور عنوان شد.

- باند سارقان احشام در مازندران کشف شد

ساعت24 -فرمانده انتظامی مازندران از انهدام باند سرقت احشام با ۱۲ فقره سرقت و کشف ۸۰ راس دام سرقتی در شهرستان میاندورود خبر داد.

- ۱۰۰ هزار بسته لوازم‌التحریر به مناطق محروم ارسال شد

رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ارزش این بسته‌های تحصیلی را 70 میلیارد ریال اعلام کرد و ادامه داد: تمام این لوازم‌التحریرها و کیف‌ها تولید ایران بوده و 25 درصد آن توسط خیریه‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد تأمین شده است.

- گردشگران اروپایی از ایران قهر کردند؛ ورود چشمگیر عراقی‌ها

ساعت24-مدیرکل نظارت و ارزیابی گردشگری با اعلام این‌که ورود گردشگران خارجی در پنج‌ماه نخست امسال ۴۵ درصد رشد داشته است، از سفر سه میلیون و ۱۴۰ هزار و سه نفر به ایران از فروردین‌ تا مردادماه ۹۷ خبر داد.

محصولات جدید:

- ساعت فندک دار Zippo

- آموزش صفر تا صد اسمبل کامپیوتر Computer Assembly & Hardware Training

- بافت مردانه Diego

- کفش Brooks مدل Farina

تیشرت هواداری تیم استقلال

تیشرت هواداری تیم استقلال

کانال اخبار کانال اخبار