زارع: گزارش سوال از رییس‌جمهور ظرف یک هفته به هیات رییسه ارائه می‌شود

زارع: گزارش سوال از رییس‌جمهور ظرف یک هفته به هیات رییسه ارائه می‌شود

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت که گزارش این کمیسیون در مورد سوال از رییس‌جمهور ظرف یک هفته به هیات رییسه ارائه می‌شود.

وکیلی: علت سقوط هواپیمای تهران یاسوج هرچه زودتر مشخص شود

وکیلی: علت سقوط هواپیمای تهران یاسوج هرچه زودتر مشخص شود

وکیلی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت که علت سقوط هواپیمای تهران یاسوج هرچه زودتر مشخص شود و به مردم اطلاع داده شود.

تکرار ادعاهای واهی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در کنفرانس مونیخ

تکرار ادعاهای واهی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در کنفرانس مونیخ

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر در یک همایش مضحک قطعه‌ای از یک سلاح را در کنفرانس امنیتی مونیخ نشان داد و مدعی شد که این بقایای پهپاد ایرانی است.

انتظار تلاش مضاعف از مسئولان، برای حل مشکلات مردم را داریم

انتظار تلاش مضاعف از مسئولان، برای حل مشکلات مردم را داریم

آیت‌الله جنتی با اشاره به مبارزات مستمر جبهه مقاومت، گفت: ان شاءالله به زودی با ظهور حضرت ولی عصر (عج)، جشن پیروزی انقلاب اسلامی مردم فلسطین را شاهد خواهیم بود.

آغاز شانزدهمین جلسه بررسی بودجه در مجلس

آغاز شانزدهمین جلسه بررسی بودجه در مجلس

جلسه علنی بعدازظهر امروز (یکشنبه) مجلس به ریاست علی لاریجانی دقایقی پیش آغاز شد.

پیام رهبر انقلاب در پی سانحه‌ سقوط هواپیمای مسافربری

پیام رهبر انقلاب در پی سانحه‌ سقوط هواپیمای مسافربری

رهبر انقلاب اسلامی در پی سانحه‌ی مصیبت‌بار سقوط هواپیمای مسافربری پیام تسلیتی صادر کردند.

ان‌شاءالله مطالبات سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری پرداخت می‌شود

ان‌شاءالله مطالبات سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری پرداخت می‌شود

معاون امور اقتصادی رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه برای حراست از حقوق سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری با تمام توان اقدامات را انجام می‌دهیم، گفت: ان‌شاءالله در ادامه راه با سرعت و هماهنگی بیشتری تکلیف مابقی سپرده‌گذاران که هنوز پرداختی به آنها صورت نگرفته، مشخص می‌شود تا پرداخت‌های آنها از محل اموال صورت گیرد.

تایید حکم متهم ردیف سوم پرونده فساد نفتی توسط دیوان عالی کشور

تایید حکم متهم ردیف سوم پرونده فساد نفتی توسط دیوان عالی کشور

وکیل‌مدافع متهم ردیف سوم پرونده موسوم به فساد نفتی از تایید حکم 20 سال حبس موکلش در دیوان عالی کشور خبر داد.

پربیننده ترین عناوین

زارع: گزارش سوال از رییس‌جمهور ظرف یک هفته به هیات رییسه ارائه می‌شودایسنا ، 2 ماه پیشسخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت که گزارش این کمیسیون در مورد سوال از رییس‌جمهور ظرف یک هفته به هیات رییسه ارائه می‌شود.

وکیلی: علت سقوط هواپیمای تهران یاسوج هرچه زودتر مشخص شودایسنا ، 2 ماه پیشوکیلی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت که علت سقوط هواپیمای تهران یاسوج هرچه زودتر مشخص شود و به مردم اطلاع داده شود.

تکرار ادعاهای واهی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در کنفرانس مونیخایسنا ، 2 ماه پیشنخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر در یک همایش مضحک قطعه‌ای از یک سلاح را در کنفرانس امنیتی مونیخ نشان داد و مدعی شد که این بقایای پهپاد ایرانی است.

انتظار تلاش مضاعف از مسئولان، برای حل مشکلات مردم را داریمایسنا ، 2 ماه پیشآیت‌الله جنتی با اشاره به مبارزات مستمر جبهه مقاومت، گفت: ان شاءالله به زودی با ظهور حضرت ولی عصر (عج)، جشن پیروزی انقلاب اسلامی مردم فلسطین را شاهد خواهیم بود.

آغاز شانزدهمین جلسه بررسی بودجه در مجلسایسنا ، 2 ماه پیشجلسه علنی بعدازظهر امروز (یکشنبه) مجلس به ریاست علی لاریجانی دقایقی پیش آغاز شد.

پیام امام خامنه‌ای در پی سانحه‌ سقوط هواپیمای مسافربری تهران - یاسوجتسنیم ، 2 ماه پیشرهبر معظم انقلاب در پی سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج و جان‌باختن تعدادی از هم‌وطنانمان در این حادثه پیام تسلیتی صادر کردند.

پیام رهبر انقلاب در پی سانحه‌ سقوط هواپیمای مسافربریایسنا ، 2 ماه پیشرهبر انقلاب اسلامی در پی سانحه‌ی مصیبت‌بار سقوط هواپیمای مسافربری پیام تسلیتی صادر کردند.

ان‌شاءالله مطالبات سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری پرداخت می‌شودایسنا ، 2 ماه پیشمعاون امور اقتصادی رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه برای حراست از حقوق سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری با تمام توان اقدامات را انجام می‌دهیم، گفت: ان‌شاءالله در ادامه راه با سرعت و هماهنگی بیشتری تکلیف مابقی سپرده‌گذاران که هنوز پرداختی به آنها صورت نگرفته، مشخص می‌شود تا پرداخت‌های آنها از محل اموال صورت گیرد.

تایید حکم متهم ردیف سوم پرونده فساد نفتی توسط دیوان عالی کشورایسنا ، 2 ماه پیشوکیل‌مدافع متهم ردیف سوم پرونده موسوم به فساد نفتی از تایید حکم 20 سال حبس موکلش در دیوان عالی کشور خبر داد.

اقدامات لازم برای پیشگیری از تکرار این رخدادهای ناگوار به عمل آیدایسنا ، 2 ماه پیشرییس جمهور در پیامی سانحه بسیار تلخ سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان در مسیر تهران - یاسوج را که منجر به جان باختن عده ‏ای از هموطنان عزیز شد، تسلیت گفت.

تلاش انگلیس، فرانسه و آمریکا برای تصویب قطعنامه‌ای علیه ایران در ارتباط با یمنایسنا ، 2 ماه پیشخبرگزاری رویترز گزارش داد که انگلیس، فرانسه و آمریکا قصد دارند در شورای امنیت سازمان ملل با ادعای اینکه ایران به حوثی‌های یمن موشک می دهد، تهران را محکوم کنند.

جزئیات نشست نمایندگان مجلس و دولت درباره سوال از روحانیتسنیم ، 2 ماه پیشنماینده زنجان در مجلس جزئیات نشست نمایندگان مجلس و دولت درباره سوال از روحانی را تشریح کرد.

علت افزایش دروغ‌ها و تهاجمات دشمنان به رهبر انقلاب چیست؟تسنیم ، 2 ماه پیشعضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان گفت: دشمنان از جمله گام‌هایی که برای براندازی بر می‌دارند تخریب ولایت است که بحمدالله مردم ما روز به‌روز بر وفاداری‌شان افزوده شده است.

شهادت 2 تن از نیروهای امنیت پرواز سپاه در سقوط هواپیمای تهران- یاسوج + عکستسنیم ، 2 ماه پیشدو نفر از نیروهای امنیت پرواز سپاه در حادثه سقوط هواپیمای ATR تهران- یاسوج به درجه رفیع شهادت رسیدند.

رئیس کمیسیون عمران: محل دقیق سقوط هواپیمای ATR تهران-یاسوج مشخص شدتسنیم ، 2 ماه پیشرئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: هواپیمای تهران یاسوج در اطراف روستای بیده سمیرم سقوط کرده است.

عملیات روانی گسترده دشمن بر افکار عمومی مردم متمرکز شده استایسنا ، 2 ماه پیشوزیر دفاع راهبرد دشمن در اجرای نقش ها و توطئه های شوم خود را بر محور تحریم ها، محرومیت ها و فشارهای سیاسی و اقتصادی و از سوی دیگر تمرکز بر عملیات روانی گسترده بر افکار عمومی بر ملت ایران دانست.

مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب دیدار می‌کنندایسنا ، 2 ماه پیشهزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان آذربایجان شرقی، صبح امروز (یکشنبه) با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند.

مراسم تشییع پیکر فرزند احمد توکلی برگزار شدایسنا ، 2 ماه پیشمراسم تشییع پیکر محمد توکلی فرزند احمد توکلی نماینده سابق مجلس و رئیس سازمان شفافیت و عدالت صبح امروز برگزار شد.

کوهکن: مدیران بانک مرکزی کاملا از دلایل نوسان‌های نرخ ارز اطلاع دارندایسنا ، 2 ماه پیشیک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است وضعیت نابسامان این روزهای بازار ارز حاکی از تقاضای کاذب یا واقعی بالا در بازار ارز داشته که موجب برهم خوردن تعادل معمول عرضه و تقاضا در این بازار شده است.

هرگونه اقدام ضابطان قضایی منوط به داشتن کارت ویژه ضابط قضایی استایسنا ، 2 ماه پیشدادستان عمومی و انقلاب اردبیل از اعطای کارت ویژه ضابطان قضایی در این استان خبر داد و گفت: هرگونه اقدام قضایی و انتظامی ضابطان منوط به داشتن این کارت است.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn