درحال بارگذاری...

کپی متن از اپلیکیشن اینستاگرام در اندروید

0 2653
جمعه، ۲۰ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۱۹

از آنجا که اپلیکیشن اینستاگرام اجازه کپی کردن متن را نمی‌دهد ما اینجا روشی برای کپی متن از کپشن‌ها، کامنت‌ها و بیو را معرفی می‌نماییم.

اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب می باشد که می‌توان با اشتراک گذاشتن عکس و ویدئو با دیگران در ارتباط بود. اگر شما یکی از کاربران این اپلیکیشن هستید می‌دانید که این اپلیکیشن اجازه کپی متن را به شما نمی‌دهد. توسعه‌دهندگان قابلیت کپی متن را محدود کرده‌اند.

با این شرایط اگر شما بخواهید متنی را کپی و در جای دیگر استفاده کنید باید چه کار کنید؟ ما اینجا دو روش برای این کار به شما معرفی می‌کنیم.

1. با استفاده از مرورگر وب

اولین روش برای کپی متن در این اپلیکیشن استفاده از مرورگر وب است. برای این کار پستی را که می‌خواهید متن آن را کپی کنید باز کنید. روی آیکون سه نقطه () بزنید و گزینه Copy Link را انتخاب کنید تا آدرس (URL) پست کپی شود. مرورگر وب (مثلاً گوگل کروم) خود را باز کنید و آدرس کپی شده را در قسمت نوار آدرس پیست کنید. با باز شدن صفحه پست شما می‌توانید متن مورد نظر را از کپشن یا کامنت انتخاب و کپی نمایید. برای کپی از بیو روی نام فردی که پست گذاشته است کلیک کنید.

کپی متن از اینستاگرام در مرورگر وب

البته پس از کپی آدرس پست می‌توانید آن را در اپلیکیشن Saver Reposter باز کرده و متن را کپی کنید.

2. استفاده از اپلیکیشن جانبی

روش دوم استفاده از یک اپلیکیشن اندرویدی بسیار کاربردی است که به کمک آن می‌توان هر متنی را از هر اپلیکیشنی کپی کرد. مراحل کار با آن را گام به گام توضیح می دهیم.

گام اول

اپلیکیشن اندرویدی Universal Copy را دانلود و نصب نمایید. با باز کردن آن از شما می‌خواهد که وارد تنظیمات دسترسی شوید. وارد این تنظیمات شده و آن را فعال کرده و اجازه دسترسی را به آن بدهید.

نصب اپلیکیشن universal copy

گام دوم

اینستاگرام را باز کرده و وارد پست مورد نظر شوید. از قسمت نوتیفیکیشن گزینه مربوط به Universal Copy را انتخاب کنید تا وارد حالت کپی شوید.

گام سوم

روی متن مورد نظر بزنید، روی مربع بالا سمت راست بزنید و تمام یا قسمتی از متن را انتخاب کنید و دکمه کپی () را بزنید. برای اتتخاب قسمتی از متن روی دکمه ویرایش () بزنید.

ورود به حالت کپی Universal copy

با این روش می‌توانید متن دلخواه را هر قسمتی که می‌خواهید کپی کنید.


مطالب مرتبط:

ارسال پیام دایرکت اینستاگرام از کامپیوتر

دانلود عکس ها و ویدئوهای اینستاگرام با یک کلیک

بهترین ویرایشگر ویدئو برای اینستاگرام

بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکس

پست گذاشتن در اینستاگرام با مرورگر گوگل کروم

صفحه گوناگون در اینستاگرام

نظرات

نظری داده نشده است.

نظر شما ارسال شد.