درحال بارگذاری...

بهترین شغل ها برای افراد درونگرا

0 3918
شنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۲۵

به عنوان یک فرد درونگرا، ممکن است فکر کنید که ویژگی‌های شخصیتی شما اثرات منفی بر پیدا کردن کار برای شما دارند و افراد استخدام کننده شخصیت‌های برجسته و شلوغ را برای روحیه بخشیدن به محیط کار را می‌خواهند. ولی شما اشتباه می‌کنید.

نیازی نیست که شما به خودتان فشار بیاورید که در قالب شغلی که مناسب شما نیست جای بگیرید. برعکس، فرصت‌های شغلی زیادی برای شما وجود دارد که می‌توانید از تمام قابلیت‌های خود استفاده کنید و در کمال آرامش در محیط کار پیشرفت زیادی داشته باشید. در اینجا چندین شغل مناسب برای افرادی مثل شما معرفی می کنیم.

میکروب‌شناس

اگر شما عاشق علم هستید و می‌خواهید فرایندهای حیات در مقیاس میکروسکوپی را مطالعه کنید، میکروب‌شناسی بهترین گزینه برای شما است. برای موفقیت در این کار شما باید دقت زیادی به جزئیات داشته باشید و مدرک زیست‌شناسی، علوم زیستی و یا میکروبیولوژی بگیرید.

- حقوق متوسط: 52000 دلار (در سال در آمریکا)

تکنسین IT

شما به غیر از زمان کوتاهی که برای رفع مشکلات همکاران خود می‌گذارید، بیشتر وقت خود را به کار پشت کامپیوتر خود مشغول خواهید بود. نکته مثبت این کار هم این است که از پشت میز خود می‌توانید به مشکلات دیگران برسید و نیازی به جابجایی هم نیست.

- حقوق متوسط: 43000 دلار

عکاس

از آنجایی که افراد درونگرا توانایی نشستن و بازتاب محیط اطرافشان را دارند، عکاسان خوبی خواهند بود. آن‌ها در آنالیز محیط شکیبا هستند و می‌توانند با دید متفاوت‌تری نسبت به افراد برونگرا دنیا را ببینند. اگر شما در این حوزه مهارت دارید و می‌خواهید پشت دوربین مخفی شوید، این شغل مناسبی برای گذران زندگی است.

- حقوق متوسط: 43000 دلار

دامپزشک

کار با حیوانات بهتر از کار با انسان‌هاست؟! دیگر دوستان خز شما را آزار نمی‌دهند. برای موفقیت به عنوان یک دامپزشک، شما باید چندین سال به مطالعه آناتومی حیوانات مختلف بپردازید.

- حقوق متوسط: 76000 دلار

ریاضی‌دان

اگر کار با اعداد و حل مسائل پیچیده را دوست دارید بهتر است که ریاضی‌دان شوید. برای اینکه شغلی در این زمینه پیدا کنید باید مدرک لیسانس و فوق لیسانس یا دکترای ریاضی داشته باشید. همچنین باید مدل‌سازی کامپیوتری هم یاد بگیرید.

- حقوق متوسط: 74000 دلار

توسعه‌دهنده وب

توسعه‌دهنده‌ وب یک شغل مناسب برای افرادی است که از انسجام لذت می‌برند. شما می‌توانید آزادکاری کنید یا در دفتری کار کنید که نیازی به تعامل زیاد با همکاران نباشد. بیشتر وقت خود را به کدنویسی و طراحی وب می‌پردازید.

- حقوق متوسط: 58000 دلار

هنرمند

اگر دوست دارید به طور مستقل کار کنید و صنایع دستی یا هنری برای نمایش دارید، یک هنرمند خوب خواهید شد. برای موفقیت در این کار، خلاقیت و تخیل زیادی نیاز است. فرد دیگری هم نیاز است که مکانی را برای نمایش کارهای شما فراهم نماید.

- حقوق متوسط: 47000 دلار

ویرایشگر ویدئو

این شغل معمولاً مورد توجه قرار نمی‌گیرد ولی متقاضی زیادی در عصر دیجیتال دارد. از ویرایش کلیپ‌های کوتاه تبلیغاتی تا ویرایش فیلم و سریال کار ویرایشگری بسیار خسته کننده است.

- حقوق متوسط: 46000 دلار

طراح گرافیک

به عنوان یک طراح گرافیک، شما این فرصت را دارید که تنها باشید و با تمرکز کامل یک اثر هنری خلق کنید. اگر چه شما گاهی اوقات باید با مشتریان در ارتباط باشید، ولی با کار روی یک طرح جدید شما انرژی خواهید گرفت.

- حقوق متوسط: 43000 دلار

مدیر شبکه‌های اجتماعی

اگر شما شخصیت پرخروشی دارید، می توانید مدیر یک رسانه اجتماعی باشید. در این نقش، شما مسئولیت ایجاد استراتژی‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی و مطرح کردن برند شرکت را خواهید داشت.

- حقوق متوسط: 49000 دلار

و شغل‌های دیگر ...

مشاغل زیر نیز برای افراد درونگرا مناسب است:

فیزیکدان

طراح مد

تکنسین آزمایشگاه

آماگیر

حسابدار

مترجم

آشپز

نویسنده

خلبان

مطالب مشابه:

شغل هایی که ممکن است تا 50 سال آینده وجود نداشته باشند

کسب درآمد اینترنتی با استخراج بیت کوین

منبع CareerAddict
برچسب ها شغلدرونگراIntrovert
نظرات

نظری داده نشده است.

نظر شما ارسال شد.