درحال بارگذاری...

معرفی شبکه اجتماعی WhatsAround

0 2887
دوشنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۳۹

پلتفرمی که برای به اشتراک گذاری عکس و ویدئو، ارز مجازی جایزه می‌دهد.

توجه: این مطلب فقط برای اطلاع رسانی می باشد و از عملکرد این سیستم در این لحظه اطلاعی ندارم!

در میان انقلاب رسانه‌های اجتماعی، واتس اِروند WhatsAround به عنوان یک ابزار مبتنی بر Blockchain ظهور کرد که به کاربران خود به خاطر فعالیتشان در اپلیکیشن پاداش می‌دهد. این پاداش به صورت ارز مجازی (یک توکن به نام شات‌کوین ShotCoin) است.

اغلب شبکه‌های اجتماعی وقت زیادی از ما می‌گیرند بدون اینکه سودی برای ما داشته باشند. این در حالی است که خود آن‌ها سودهای بسیاری از جمع‌آوری و فروش برخی از داده‌های ما به شخص ثالث بدست می‌آورند. توسعه‌دهندگان WhatsAround سعی می‌کنند که برای انجام کارهایی که کاربران علاقه دارند – مانند ارتباط با دوستان و اشتراک متن و تصویر با دیگران - به آن‌ها پاداش دهند.

WhatsAround چیست؟

این اپلیکیشن ترکیبی از دو اپلیکیشن شبکه اجتماعی پرطرفدار Instagram و Foursquare است. کاربران می‌توانند از مکان جغرافیایی خاص تصاویر خود را در این اپلیکیشن آپلود و اشتراک گذاری نمایند. این پلتفرم بر پایه بلاک‌چین و ارز مجازی اتریوم Ethereum است.

WhatsAround بهترین اپلیکیشن برای دوستداران طبیعت و آنهایی است که به تفریح، سفر و گردشگری علاقه‌ی زیاد دارند. اگر کاربران فعالیت‌های محیطی خود را در این اپلیکیشن به اشتراک بگذلرند می‌توانند به اندازه نامحدود امتیاز و سپس ارز مجازی کسب کنند. با دیدن تصاویر دیگران از مکان‌های مختلف می‌توان امتیاز بیشتری کسب کرد. مکان‌های دیدنی زیادی هم می‌توان برای سفرهای آینده پیدا کرد.

از ویژگی‌های این اپلیکیشن می‌توان کیف پول اختصاصی، دسترسی مستقیم دوربین و رابط کاربری آسان آن را نام برد. کاربران می‌توانند غیر از تصاویر، فیلم‌های زنده سفرشان را با دیگران به اشتراک بگذارند.

WhatsAround تصاویر و ویدئوهای لحظات زندگی کاربران و محیط اطرافشان جاودانه می‌سازد. با استفاده از موقعیت‌یاب موبایل کاربر، به اولین فردی که از یک مکان عکس گرفته است پاداش می‌دهد.

WhatsAround چطور کار می‌کند؟

انجام فعالیت‌های زیر ShotPoints جایزه دارد و از مجموع آن ShotCoin کسب می‌شود که ارز مجازی اصلی و مخصوص WhatsAround است. با این ShotCoin ها می‌توان اتریوم، پول نقد پی‌پل، کارت هدیه اپ‌استور، پلی‌استور گوگل، Starbucks و آمازون دریافت کرد.

روش‌های دریافت امتیاز در این اپلیکیشن:

 • رای مثبت به تصاویر
 • وقتی فردی تصویر شما را بوک‌مارک کند
 • رای شما بر تصاویر دیگران
 • بوک‌مارک‌های شما
 • نظر دادن بر تصاویر
 • اولین فردی که در یک مکان خاص عکس می‌گیرد
 • دعوت دوستان
 • رفتن به سطوح بالاتر
 • آپلود عکس پروفایل دعوت شدگان
 • به‌روزرسانی پروفایل دعوت شدگان
 • رفتن به سطوح بالاتر دعوت شدگان
 • چالش‌های عکس روزانه و هفتگی (به زودی)

اپلیکیشن WhatsAround فعلاً فقط مخصوص موبایل می باشد. از لینک زیر می‌توانید ثبت نام و اپلیکیشن را دانلود کنید (Android 4.3+ , iOS 10+):

ثبت نام و دانلود WhatsAround

اپلیکیشن مشابه:

شبکه اجتماعی Pivot هم مشابه WhatsAround است و با مشاهده متن ها و تصاویر می‌توان امتیاز (power) کسب نمود. قابلیت رای دادن و دعوت از دوستان نیز در اپلیکیشن Pivot وجود دارد و فقط مخصوص موبایل است. پاداش‌ها هم به صورت بیت‌کوین یا ارز اختصاصی PVT است. برخلاف مطالب WhatsAround که جامع است، Pivot فقط به حوزه ارزهای مجازی اختصاص دارد.

ثبت نام و دانلود Pivot

مطالب مشابه:

کسب درآمد اینترنتی با استخراج بیت کوین

نظرات

نظری داده نشده است.

نظر شما ارسال شد.