درحال بارگذاری...

آیا گوشی آیفون نشان دهنده ثروت می باشد؟

0 2779
پنجشنبه، ۵ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۲۳

تحقیقات جدید نشان می دهد اگر شما یک گوشی آیفون دارید احتمالاً ثروتمند هستید.

تحقیقات اداره ملی تحقیقات اقتصادی آمریکا در مورد راه های پیش بینی ثروت بیان می کند که داشتن یک گوشی آیفون نشان می دهد که آن فرد ثروتمند است یا حداقل درامد بالا دارد.

چکیده این تحقیق می گوید: «ما فاصله فرهنگی دو گروه را بر اساس 1) میزان استفاده از رسانه ها، 2) رفتار مصرف کننده، 3) استفاده از زمان یا 4) نگرش های اجتماعی یک شخص در این گروه ها اندازه گیری کردیم. »

مقاله ماریان برتراند و امیر کامنیکا، دارای جزئیات جالب است. برای مثال، در سال 1992 مصرف Grey Poupon Dijon، نوعی چاشنی خردلی، 62.2٪ احتمال درآمد بالا را نشان می داد، ولی در سال 2016 این معیار با آیفون جایگزین شدند. به طور خاص، داشتن آیفون 69.1٪ احتمال داشتن درآمد بالا بود.

محققان نوشتند: «با دانستن اینکه فردی یک آیپد دارد می توان حدس زد که این فرد بالای این 69٪ است یا پایین آن. در طول تمام سالها در اطلاعات ما، هیچ یک از برندها احتمال داشتن درآمد بالا را مانند داشتن یک آیفون اپل در 2016 نشان نمی داد.»

قیمت یک آیفون ایکس 64 گیگابایت حدود 1000 دلار است. با توجه با این تحقیقات فردی که یک آیفون دارد لزوماً ثروتمند نیست ولی نشانه ی خوبی از ثروتمند بودن می باشد.

منبع Mashable
برچسب ها iphoneگوشی آیفونثروت
نظرات

نظری داده نشده است.

نظر شما ارسال شد.