درحال بارگذاری...

10 سایت برتر اخبار فناوری در سال 2018

0 3249
پنجشنبه، ۵ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۴۴

با پیشرفت سریع دنیای تکنولوژی هر روز سایت های بسیاری در زمینه اخبار تکنولوژی شروع به کار می کنند. برای پیگیری اخبار مربوط به این حوزه می توان اخبار سایت های برتر این حوزه را دنبال نمود.

در اینجا به معرفی مختصر 10 سایت برتر اخبار تکنولوژی در سال 2018 می پردازیم:

1. تک کرانچ Techcrunch.com

این سایت تمام اطلاعات مربوط به فناوری ها و گجت های جدید را ارائه می دهد. آخرین اخبار مربوط به اپلیکیشن ها، سرویس ها و محصولات غول های فناوری مانند دل، مایکروسافت و اپل را می توان در این سایت مشاهده کرد.

2. نکست وب Thenextweb.com

با بیش از 7 میلیون بازدید ماهانه، این وب سایت یک منبع با ارزش برای کاربران حرفه ای است. فناوری های جدید تجاری و فرهنگی به طور کامل در این سایت مورد بحث قرار گرفته شده است. تمرکز روی گجت های نسل آینده بخش جذاب این سایت به حساب می آید.

آخرین اخبار مربوط به بازی ها، نرم افزارها، ابزار طراحان، خدمات وب و گجت های موجود در بازار را فراهم می کند. پوشش جامعی از محصولات شیوه زندگی نیز وجود دارد.

3. ویرد Wired.com

این وب سایت به دلیل پوشش کامل و گسترده ی اخبار فناوری از بقیه سایت ها جدا می شود. آینده فناوری به طور دقیق مورد بحث قرار می گیرد. کاربران خود را با آخرین اخبار در مورد گجت های جدید، دستگاه های امنیتی، سریال های تلویزیونی، علم و سرگرمی آشنا می کند. این وب سایت یک منبع اطلاعاتی ارزشمند برای توسعه دهندگان وب و طراحان وب به می باشد.

4. تک تو Tech2.com

این وب سایت به خاطر مطالب شگفت انگیز آن به صورت فیلم ، عکس و پادکست در مورد جدیدترین تکنولوژی ها پسندیده شده است. بررسی های آن بر روی گجت های جدید مانند تلفن همراه، سینمای خانگی، تبلت ها، لپ تاپ ها و دستگاه های بازی هم به همان اندازه پسندیده شده است. این سایت به دلیل مقایسه جامع وب سایت ها و ابزارهای جدید در بین بهترین وب سایت ها قرار می گیرد.

5. گیزمودو Gizmodo.com

دوستداران گجت به سادگی نمی توانند وسوسه بازدید این وب سایت را چند بار در روز از دست بدهند. این به این دلیل است که این وب سایت بهترین راهنمای استفاده از گجت ها می باشد. آخرین اخبار مربوط به سیستم عامل های iOS، اندروید و ویندوز را نمایش می دهد. این وب سایت ایستگاه نهایی برای دوستداران گجت است. در مورد آخرین گجت های موجود از جمله گوشی های هوشمند، تبلت ها، دوربین ها، آیفون و غیره بحث شده است.

علاوه بر این، گزارشات مربوط به محصولات جدید در این سایت هر فرد را برای انتخاب بهترین محصول مورد نیاز خود راهنمایی می کنند. اخبار مربوط به نرم افزارهای جدید و عملکرد آنها دانش فنی را به شدت افزایش می دهد. همه اینها دوستداران گجت که پیگیر اطلاعات بروز فنی هستند را به طور کامل سیراب می کند.

6. سی نت Cnet.com

این وب سایت اخبار مربوط به طیف گسترده ای از محصولات فناوری شامل رایانه، تلفن همراه، عکاسی، امنیت، فرهنگ فناوری، صنعت فناوری، اینترنت، گوگل، اپل، مایکروسافت و غیره را ارائه می دهد. این وب سایت مقالات خبری-تحقیقاتی بسیار آموزنده ارائه می دهد.

بخش ویدئوهای آن به دلیل توضیح واضح محصولات بسیار جذاب و پر طرفدار است. فیلم ها در موضوعات مختلف مانند آخرین اخبار و محصولات اپل، فیسبوک، آیفون و غیره بسیار سودمند هستند و مردم را با آخرین محصولات موجود در بازار آشنا می کنند.

7. مشیبل Mashable.com

این وب سایت با بیش از شش میلیون طرفدار در شبکه های اجتماعی، یک سرزمین رویایی برای علاقه مندان به فناوری است. این وب سایت مجموعه ای از ویدئوهای خیره کننده در مورد آخرین فناوری ها از جمله برنامه های کاربردی مختلف، نرم افزار، طراحی و غیره فراهم می کند. منابع حیاتی و جدید، اخبار و اطلاعات مربوط به پیشرفت های فناوری نیز موجود می باشد.

8. ورج Theverge.com

این وب سایت برای بررسی های دقیق آن در مورد محصولات جدید در بازار بسیار مهم است. این وبسایت نمونه ای بارز از تلاش برای آگاه سازی و بهبود جامعه است. گزارش های آن ارائه شده در مورد چگونگی تاثیر فناوری بر جامعه بسیار متمایز و برجسته است.

9. دیجیتال ترندز Digitaltrends.com

شعار این وب سایت، «ارتقاء شیوه زندگی»، هدف اصلی آن را بیان می نماید. هدف این وب سایت، شناساندن آخرین فناوری های موجود به مردم می باشد. اطلاعات وسیع آن در مورد طیف گسترده ای از محصولات برجسته است.

این وب سایت اخبار مربوط به تلفن های همراه، دستگاه های بازی، سینماهای خانگی، کامپیوترها، لپ تاپ ها و محصولات شیوه زندگی را پوشش می دهد. در مورد اتومبیل ها، موسیقی و عکاسی مطالب زیادی وجود دارد. علاوه بر این، پوشش اخبار اپل و محصولاتش در این سایت بسیار شگفت انگیز است.

10. تک ریدار Techradar.com

تک ریدار یک وبسایت مفید از لحاظ پوشش کامل و وسیع تلفن های همراه، لپ تاپ ها و تبلت های جدید تولید شده است. رده بندی دقیقی از تبلت ها و موبایل ها ارائه می دهد. این رتبه بندی پس از یک تحقیق دقیق و بر اساس تجربه کاربران انجام شده و در نتیجه نتایج آن بسیار مفید خواهد بود. هر کسی که به دنبال خرید یک تلفن همراه جدید یا یک تبلت است می تواند از این رتبه بندی استفاده کند.

همچنین آخرین اخبار درباره سیستم عامل های مبتنی بر اندروید را فراهم می کند. در دسترس بودن آخرین برنامه ها و ویژگی های آنها مورد بحث قرار گرفته است.

علاوه بر این، اطلاعات زیادی برای دوستداران خودرو وجود دارد. توضیحات دقیق در مورد تکنولوژی اضافه شده به ماشین های روز دنیا و مقایسه ویژگی های مختلف فناوری های مورد استفاده در اتومبیل ها ارائه می دهد.

نظرات

نظری داده نشده است.

نظر شما ارسال شد.