درحال بارگذاری...

پست گذاشتن در اینستاگرام با مرورگر گوگل کروم

0 31750
یکشنبه، ۸ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۰۵

در اینجا ما روشی برای ارسال عکس به اینستاگرام با کامپیوتر و از طریق یک افزونه مرورگر گوگل کروم را آموزش می دهیم.

ابتدا راه های مختلف برای این کار را به صورت مختصر بیان می کنیم. همانطور که می دانید راه اصلی پست گذاشتن در اینستاگرام از طریق اپلیکیشن های اینستاگرام در اندروید و iOS است. ولی از طریق کامپیوتر هم می توان در اینستاگرام پست گذاشت.

یکی از راه های ارسال عکس به اینستاگرام از طریق مرورگرهای وب می باشد. ولی مشکل اصلی این روش این است که فقط امکان ارسال عکس وجود دارد و نمی توان فایل ویدئویی آپلود کرد. برای ارسال ویدئو شما می توانید از نرم افزار جانبی Gramblr در ویندوز و Mac استفاده نمایید. فقط در مورد این نرم افزار یک نکته را باید در نظر گرفت و آن نکته این است که حتماً گزینه Like این نرم افزار را غیرفعال نمایید، چون اگر این گزینه فعال باشد به طور خودکار پست های دیگران را از طرف شما لایک می کند.

راه دیگر که کمی مشکل است استفاده از شبیه سازهای اندروید مانند Genymotion و Nox روی کامپیوتر است.

روش اول:

این روش را که ممکن است قبلاً در جایی دیده باشید در مرورگرهای مختلف مانند کروم و فایرفاکس قابل انجام می باشد. اینجا فقط روش کار با کروم را بیان می کنیم.

ابتدا وارد سایت Instagram.com شوید. در یک جای خالی از صفحه کلیک راست کنید و گزینه Inspect را انتخاب کنید یا دکمه ترکیبی Ctrl+Shift+I را فشار دهید یا روی سه نقطه کنار نوار آدرس کلیک کنید، سپس More tools و سپس Developer tools بزنید. هر یک از این سه گزینه را بزنید یک قسمت در سمت راست یا پایین صفحه باز می شود.

ابزار توسعه در کروم

روی دکمه شبیه به موبایل کلیک کنید. بالای صفحه یکی از موبایل های موجود را انتخاب کنید و صفحه سایت را رفرش کنید. برای ارسال عکس دکمه + (یا دکمه دوربین) را فشار دهید. عکس مورد نظر را انتخاب کنید و در صورت نیاز آن را ویرایش کرده یا فیلتری روی آن اعمال کنید و Next رو بزنید. کپشنی برای عکس تایپ کنید، موقعیت مکانی را وارد کرده و دوستان خود را تگ کنید و عکس را Share کنید.

دکمه آپلود اینستاگرام

روش دوم:

در این روش از یک افزونه گوگل کروم استفاده می کنیم. ابتدا افزونه Downloader for Instagram (+ Upload photo) را نصب کنید. Add to Chrome را بزنید. پس از نصب وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید.

افزونه گوگل کروم برای اینستاگرام

همانطور که در تصویر می بینید چند دکمه جدید به صفحه افزوده شده است. این افزونه هم برای دانلود و هم برای آپلود تصاویر استفاده می شود. برای دانلود تمام تصاویر روی دکمه دانلود کلیک بالای صفحه کلیک کنید. وقتی ماوس را هم روی یک تصویر ببرید دکمه دانلود ظاهر می شود و می توان تصویر یا ویدئو را هم دانلود کرد.

دو راه برای آپلود عکس با این افزونه وجود دارد. راه اول این است که روی دکمه شبیه موبایل کلیک کنید، یک پنجره جدید باز می شود که به اندازه موبایل است و دقیقاً مشابه روشی که در بالا گفته شد می توان در اینستاگرام پست گذاشت.

راه دیگر این است که روی دکمه شبیه دوربین عکاسی کلیک کنید. در این روش هم می توان عکسی را به پروفایل خود بفرستید هم به استوری. دکمه پروفایل رو بزنید و عکس مورد نظر را انتخاب کنید. اندازه تصویر را معین کنید روی next کلیک کنید. کپشن مورد نظر برای تصویر را تایپ کنید و باز روی next کلیک کنید و تمام.


مطالب مرتبط:

ارسال پیام دایرکت اینستاگرام از کامپیوتر

دانلود عکس ها و ویدئوهای اینستاگرام با یک کلیک

بهترین ویرایشگر ویدئو برای اینستاگرام

بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکس

کپی متن از اپلیکیشن اینستاگرام در اندروید

صفحه گوناگون در اینستاگرام

نظرات

نظری داده نشده است.

نظر شما ارسال شد.