محور کرج - چالوس باز شد

محور کرج - چالوس باز شد

مدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: با تلاش نیروهای راهداری از دقایقی پیش محور کرج-چالوس باز شده است.

سیل به 2 روستای زنجان خسارت زد

سیل به 2 روستای زنجان خسارت زد

زنجان – ایرنا – فرماندار شهرستان زنجان گفت: با استمرار بارش ها، این شهرستان هر روز شاهد وقوع سیل در برخی روستاهااست و این رویداد طی روز جاری به دو روستای دیگر زنجان خسارت زد.

انصاری: ازهمه اختیارات برای نظارت بر بازار استفاده می کنیم

انصاری: ازهمه اختیارات برای نظارت بر بازار استفاده می کنیم

تهران-ایرنا- رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با تاکید بر اینکه سازمان تعزیرات مرجع رسیدگی است، گفت: برای تامین آرامش خاطر مردم از اختیارات قانونی سازمان تعزیرات استفاده می کنیم.

کنکوری‌ها چگونه می‌توانند روزه نگیرند؟

کنکوری‌ها چگونه می‌توانند روزه نگیرند؟

داوطلبان کنکور که همزمان روزه گرفته اند، در شرایطی می توانند روزه نگیرند.

جلب اعتماد عمومی مسیر پیشرفت کشور را هموارتر می سازد

جلب اعتماد عمومی مسیر پیشرفت کشور را هموارتر می سازد

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر با بیان اینکه جلب اعتماد عمومی، کشور را در مسیر پیشرفت قرار می دهد گفت: اعتماد مردم به نظام بزرگترین سرمایه است و همه مسئولان باید در راستای جاب رضایت و اعتماد مردم تلاش کنند.

شبکه سارقان حرفه ای در میاندوآب منهدم شد

شبکه سارقان حرفه ای در میاندوآب منهدم شد

مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی میاندوآب با اشاره به انهدام شبکه سارقان حرفه ای در این شهرستان، گفت: با هوشیاری و تلاش ماموران انتظامی، پنج سارق حرفه ای در قالب این پرونده دستگیر شدند.

سیل رودبار قصران 2 مصدوم و یک مفقودی داشت

سیل رودبار قصران 2 مصدوم و یک مفقودی داشت

تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: حادثه وقوع سیل در رودبار قصران شمیرانات یک مفقودی و دو مصدوم داشت.

28.4 میلی متر بارندگی طی 2 ساعت در پیرانشهر ثبت شد

28.4 میلی متر بارندگی طی 2 ساعت در پیرانشهر ثبت شد

ارومیه- ایرنا- رئیس اداره هواشناسی پیرانشهر گفت: بارش 28.4 میلی متری باران طی 2 ساعت موجب آبگرفتگی معابر شد و تردد در برخی از مناطق شهری و روستایی این شهرستان را مختل کرد.

محور کرج - چالوس باز شدبرترین ها ، 1 ساعت پیشمدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: با تلاش نیروهای راهداری از دقایقی پیش محور کرج-چالوس باز شده است.

سیل به 2 روستای زنجان خسارت زدایرنا ، 2 ساعت پیشزنجان – ایرنا – فرماندار شهرستان زنجان گفت: با استمرار بارش ها، این شهرستان هر روز شاهد وقوع سیل در برخی روستاهااست و این رویداد طی روز جاری به دو روستای دیگر زنجان خسارت زد.

انصاری: ازهمه اختیارات برای نظارت بر بازار استفاده می کنیمایرنا ، 2 ساعت پیشتهران-ایرنا- رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با تاکید بر اینکه سازمان تعزیرات مرجع رسیدگی است، گفت: برای تامین آرامش خاطر مردم از اختیارات قانونی سازمان تعزیرات استفاده می کنیم.

کنکوری‌ها چگونه می‌توانند روزه نگیرند؟برترین ها ، 2 ساعت پیشداوطلبان کنکور که همزمان روزه گرفته اند، در شرایطی می توانند روزه نگیرند.

جلب اعتماد عمومی مسیر پیشرفت کشور را هموارتر می سازدایرنا ، 2 ساعت پیشمراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر با بیان اینکه جلب اعتماد عمومی، کشور را در مسیر پیشرفت قرار می دهد گفت: اعتماد مردم به نظام بزرگترین سرمایه است و همه مسئولان باید در راستای جاب رضایت و اعتماد مردم تلاش کنند.

شبکه سارقان حرفه ای در میاندوآب منهدم شدایرنا ، 2 ساعت پیشمهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی میاندوآب با اشاره به انهدام شبکه سارقان حرفه ای در این شهرستان، گفت: با هوشیاری و تلاش ماموران انتظامی، پنج سارق حرفه ای در قالب این پرونده دستگیر شدند.

سیل رودبار قصران 2 مصدوم و یک مفقودی داشتایرنا ، 2 ساعت پیشتهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: حادثه وقوع سیل در رودبار قصران شمیرانات یک مفقودی و دو مصدوم داشت.

28.4 میلی متر بارندگی طی 2 ساعت در پیرانشهر ثبت شدایرنا ، 2 ساعت پیشارومیه- ایرنا- رئیس اداره هواشناسی پیرانشهر گفت: بارش 28.4 میلی متری باران طی 2 ساعت موجب آبگرفتگی معابر شد و تردد در برخی از مناطق شهری و روستایی این شهرستان را مختل کرد.

325 متکدی در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده استایرنا ، 2 ساعت پیشیاسوج- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون 325 متکدی شامل کودک زیر 15 سال، سالمند، معلول و اتباع بیگانه در نقاط مختلف این استان به ویژه شهر یاسوج و اطراف آن شناسایی شده است.

214 زندانی جرائم غیر عمد در کهگیلویه و بویراحمد آزاد شدندایرنا ، 2 ساعت پیشگچساران- ایرنا- مدیر کل زندان‌ها و نائب رئیس ستاد دیه کهگیلویه و بویراحمد گفت: 214 زندانی غیر عمد در سطح زندان‌ها و کانون‌های اصلاح و تربیت این استان سال گذشته با کمک افراد نیکوکار و نیز حمایت‌های مالی ستاد دیه کشور از زندان رهایی یافتند.

واکنش دادستان تهران به اظهارات کلانتری در مورد پرونده جاسوسان محیط زیستی/ سیل و ریزش کوه در جاده فشمباشگاه خبرنگاران ، 2 ساعت پیشپربازدیدترین اخبار سرویس اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ دوم خرداد را در این بسته خبری مشاهده کنید.

جاده کرج- چالوس بازگشایی شدساعت24 ، 2 ساعت پیشساعت 24- با توجه به بارش باران و احتمال ریزش کوه رانندگان در این روزها کمتر از مسیر های کوهستانی استان البرز تردد کنند.

رئیس تعزیرات: چاره‌ای جز نظارت نداریمساعت24 ، 2 ساعت پیشساعت 24- رئیس سازمان تعزیرات حکومتی ضمن تاکید بر این مطلب که سازمان تعزیرات مرجع رسیدگی است، گفت: در شرایط فعلی چاره‌ای جز نظارت نداریم.

پیام سرلشکر باقری به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهرصدا و سیما ، 3 ساعت پیشسردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی پیامی صادر کرد.

محور کرج - چالوس بسته شدبرترین ها ، 3 ساعت پیشرییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس‌راهور ناجا گفت: به دلیل ریزش کوه، محور کرج - چالوس به‌طور موقت بسته شد.

۱۴ نهاد و شخص در حادثه پلاسکو مقصر شناخته شدندساعت24 ، 3 ساعت پیشساعت24- سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: کارگروه بررسی حادثه پلاسکو پس از تحقیقات گسترده، نظرات خود را در قالب ۳ هزار صفحه اعلام کرد و در تحقیقات صورت گرفته توسط کارشناسان، ۱۴ نهاد و شخص در این رابطه مقصر شناخته شدند.

14 نهاد و شخص در حادثه پلاسکو مقصر شناخته شدندتسنیم ، 3 ساعت پیشسرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: کارگروه بررسی حادثه پلاسکو پس از تحقیقات گسترده، نظرات خود را در قالب 3 هزار صفحه اعلام کرد و در تحقیقات صورت گرفته توسط کارشناسان، 14 نهاد و شخص در این رابطه مقصر شناخته شدند.

محور زردبند به لواسانات درشهرستان شمیرانات بازگشایی شدصدا و سیما ، 3 ساعت پیشدر پی جاری شدن سیل در بخش های لواسانت و رودبار و قصران در شهرستان شمیرانات استاندار تهران ضمن حضور در این مناطق و بازدید میدانی از نزدیک در جریان روند بازگشایی محور زردبند به لواسان قرارگرفت.

انتقاد عضو شورای شهر تهران از بکارگیری نیروهای بازنشسته شهرداریباشگاه خبرنگاران ، 3 ساعت پیشعضو شورای شهر تهران نسبت به تداوم فعالیت بازنشستگان در شهرداری تهران انتقاد کرد.

زلزله ۳.۴ ریشتری دزفول را لرزاندخبرگزاری دانشجو ، 3 ساعت پیشزلزله‌ای با قدرت ۳.۴ ریشتر دزفول در استان خوزستان را لرزاند.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn