۳۰ درصد تریاک افغانستان از مسیر ایران به اروپا می‌رود

۳۰ درصد تریاک افغانستان از مسیر ایران به اروپا می‌رود

سردار اسدالله هادی نژاد، با اشاره به همجواری ایران با بزرگترین تولیدکننده تریاک دنیا، گفت: در زمان ورود نیروهای ائتلاف به افغانستان حدود ۲۰۰ تن تریاک در این کشور تولید می‌شد، در حالی که پس خروج این نیروها از مرزهای افغانستان تولید تریاک در این کشور به بیش از ۶ هزار تن می رسد. کشور افغانستان در مدت ۱۳ ساله توانسته حدود ۳۲ برابر تولید تریاک خود را افزایش دهد.

رونمایی از تندیس محمود شاهرخی

رونمایی از تندیس محمود شاهرخی

مراسم رونمایی از تندیس محمود شاهرخی ـ شاعر، ادیب و نویسنده بمی ـ با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و مسؤولان بم در محل پارک مقابل ارگ قدیم برگزار شد.

تشریح صفت «رضا» از منظر دینی

تشریح صفت «رضا» از منظر دینی

یک کارشناس مذهبی گفت: حضرت ثامن الحجج (ع)، واسطه صفت رضا بین خدا و خلق است و دوستدار امام رضا نیز باید به گونه‌ای زندگی کند که همه از اخلاق، رفتار و کردار او راضی باشند و مایه افتخار امامش باشد.

بیماری پروانه‌ای در قالب عکس

بیماری پروانه‌ای در قالب عکس

عکس هایی از بیماران پروانه‌ای «به نام پروانه» از روز جمعه (۲۹ تیر ماه) در خانه هنرمندان به روی دیوار می‌رود.

روی دیگر این سکه خوش‌نقش!

روی دیگر این سکه خوش‌نقش!

رفتارهای رییس‌جمهور کرواسی در فینال جام‌جهانی فوتبال، واکنش‌های بسیاری را از سوی کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت. چند روز بعد از این رویداد جهانی بود که سرمربی تیم ملی کروات‌ها در سخنانی انتقادی درباره وضعیت اقتصادی و سیاسی این کشور، روی دیگر این سکه خوش نقش را نشان داد.

سنجش تراکم استخوان در داروخانه‌ها؛ ممنوع

سنجش تراکم استخوان در داروخانه‌ها؛ ممنوع

سخنگوی سازمان غذا و دارو اعلام کرد که انجام سنجش تراکم استخوان در داروخانه‌ها ممنوع است.

وانت‌های سد معبر کننده از معابر منطقه ۱۱ جمع‌آوری و توقیف شدند

وانت‌های سد معبر کننده از معابر منطقه ۱۱ جمع‌آوری و توقیف شدند

به منظور رفع مشکلات شهروندان که به دلیل سد معبر و آلودگی صوتی وانتی‌ها در خیابان‌های بخش مرکزی شهر تهران ایجاد شده است؛ جمع‌آوری متخلفان با حکم دادستانی توسط نیروی انتظامی و شهرداری منطقه ۱۱ انجام شد.

هواشناسی: گرما تا ۲۰ مرداد می‌ماند

هواشناسی: گرما تا ۲۰ مرداد می‌ماند

مدیر کل پایش سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه دمای هوا همچنان روند افزایشی دارد گفت: این روند تا ۲۰ مرداد ماه ادامه خواهد داشت و به نظر می‌رسد از این تاریخ، شکست گرمای هوا رخ دهد. او درباره بیشینه هوای پایتخت گفت: برای پایتخت دمای ۳۹ و ۴۰ درجه سانتی گراد پیش بینی شده است که روز گذشته دمای هوای تهران به ۳۹ درجه رسید و امروز تهران صبح گرمی را آغاز کرد و کمینه دما ۳۰ درجه سانتی گراد بود.

پربیننده ترین عناوین

کشتار یک کفتار با شلیک گلوله در کرمانشاه + فیلم

عادل: اگر حیاء در جامعه باشد مسئله حجاب حل می‌شود

صدور و تحویل دفاتر درمانی تامین اجتماعی غیرحضوری شد

فعالیت ناجیان غریق فاقد مجوز در سواحل مازندران ممنوع است

14 کلید موفقیت در زندگی زناشویی که باید بدانید

دنیای "بلاک‌چین" به زبان ساده

هر یک درجه افزایش دما: ۲۰۰ مگاوات افزایش مصرف برق

تصفیه خانه فاضلاب آبادان و خرمشهر سال آینده تمام میشود

عوامل زمینه‌ساز ابتلا به تومورهای سر و گردن

سیاست‌های شکار #شفاف نیست

روایتی از تقابل ادبیات متعهد و روشنفکرانه

به بهانه‌ی سفر 10 ساله‌ی "عمو خسرو"

بررسی نگرانی دانش آموزان از تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98

پرونده مشایی اخیرابه دادگاه رفت/تعیین مهلت برای مطالعه پرونده

مشکل شوری آب حفار شرقی خرمشهر تا مرداد ماه برطرف می شود

چهارمین جلسه کمیته ساماندهی کاغذ مطبوعات برگزار شد

بلیط این نمایشگاه چند؟!

برای تیر ماهی‌های سینمای ایران

هواپیمای ایلوشین و بالگرد آب پاش فردا وارد خوزستان می شوند

زلزله ۳.۳ ریشتری تازه‌آباد کرمانشاه را لرزاند

۳۰ درصد تریاک افغانستان از مسیر ایران به اروپا می‌رودانتخاب ، 6 دقیقه پیشسردار اسدالله هادی نژاد، با اشاره به همجواری ایران با بزرگترین تولیدکننده تریاک دنیا، گفت: در زمان ورود نیروهای ائتلاف به افغانستان حدود ۲۰۰ تن تریاک در این کشور تولید می‌شد، در حالی که پس خروج این نیروها از مرزهای افغانستان تولید تریاک در این کشور به بیش از ۶ هزار تن می رسد. کشور افغانستان در مدت ۱۳ ساله توانسته حدود ۳۲ برابر تولید تریاک خود را افزایش دهد.

رونمایی از تندیس محمود شاهرخیایسنا ، 17 دقیقه پیشمراسم رونمایی از تندیس محمود شاهرخی ـ شاعر، ادیب و نویسنده بمی ـ با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و مسؤولان بم در محل پارک مقابل ارگ قدیم برگزار شد.

تشریح صفت «رضا» از منظر دینیایسنا ، 23 دقیقه پیشیک کارشناس مذهبی گفت: حضرت ثامن الحجج (ع)، واسطه صفت رضا بین خدا و خلق است و دوستدار امام رضا نیز باید به گونه‌ای زندگی کند که همه از اخلاق، رفتار و کردار او راضی باشند و مایه افتخار امامش باشد.

بیماری پروانه‌ای در قالب عکسایسنا ، 29 دقیقه پیشعکس هایی از بیماران پروانه‌ای «به نام پروانه» از روز جمعه (۲۹ تیر ماه) در خانه هنرمندان به روی دیوار می‌رود.

روی دیگر این سکه خوش‌نقش!ایسنا ، 34 دقیقه پیشرفتارهای رییس‌جمهور کرواسی در فینال جام‌جهانی فوتبال، واکنش‌های بسیاری را از سوی کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت. چند روز بعد از این رویداد جهانی بود که سرمربی تیم ملی کروات‌ها در سخنانی انتقادی درباره وضعیت اقتصادی و سیاسی این کشور، روی دیگر این سکه خوش نقش را نشان داد.

تربیت افسرانی در تراز انقلاب اسلامی، اولویت مهم دانشگاه امینایسنا ، 36 دقیقه پیشفرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین تاکید کرد: تربیت افسرانی با روحیه جهادی و در تراز انقلاب اسلامی، اولویت مهم در دانشگاه پلیس است.

پدر چینی فرزندش را زیر گرفت + فیلمتسنیم ، 37 دقیقه پیشدوربین یکی از خیابان‌های شهر سوژوی چین فیلمی از لحظات زیرگرفتن یک پسربچه سه ساله که در نقطه کور دید پدرش قرار گرفته بود به ثبت رساند.

قسط اول پاداش پایان خدمت فرهنگیان پرداخت شدتسنیم ، 49 دقیقه پیشمعاون مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت قسط اول پاداش پایان خدمت فرهنگیان خبر داد.

احداث باغ‌موزه دفاع‌مقدس در زنجان یک ضرورت استایسنا ، 49 دقیقه پیشمعاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: متاسفانه محدودیت منابع مالی حقیقت تلخ دولت تدبیر و امید است، لذا برای ادامه ساخت پروژه ملی باغ‌موزه دفاع‌مقدس زنجان نیازمند مدیریت منابع و مشارکت همگانی دستگاه‌ها استان هستیم.

سنجش تراکم استخوان در داروخانه‌ها؛ ممنوعایسنا ، 51 دقیقه پیشسخنگوی سازمان غذا و دارو اعلام کرد که انجام سنجش تراکم استخوان در داروخانه‌ها ممنوع است.

وانت‌های سد معبر کننده از معابر منطقه ۱۱ جمع‌آوری و توقیف شدندایسنا ، 56 دقیقه پیشبه منظور رفع مشکلات شهروندان که به دلیل سد معبر و آلودگی صوتی وانتی‌ها در خیابان‌های بخش مرکزی شهر تهران ایجاد شده است؛ جمع‌آوری متخلفان با حکم دادستانی توسط نیروی انتظامی و شهرداری منطقه ۱۱ انجام شد.

هواشناسی: گرما تا ۲۰ مرداد می‌ماندانتخاب ، 1 ساعت پیشمدیر کل پایش سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه دمای هوا همچنان روند افزایشی دارد گفت: این روند تا ۲۰ مرداد ماه ادامه خواهد داشت و به نظر می‌رسد از این تاریخ، شکست گرمای هوا رخ دهد. او درباره بیشینه هوای پایتخت گفت: برای پایتخت دمای ۳۹ و ۴۰ درجه سانتی گراد پیش بینی شده است که روز گذشته دمای هوای تهران به ۳۹ درجه رسید و امروز تهران صبح گرمی را آغاز کرد و کمینه دما ۳۰ درجه سانتی گراد بود.

واریز مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوریتسنیم ، 1 ساعت پیشمدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت ما به التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد و گفت: رقمی میانگین 320 هزار تومان بابت مابه التفاوت حقوق فرودین و اردیبهشت به حساب بازنشستگان واریز شد.

۴۰۰ هزار ‌بازنشسته‌ وام ۵ میلیونی ‌می‌گیرندمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشمدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از ارائه بسته درمان بازنشستگان کشور تا ۲۰ روز آینده خبر داد، گفت: ۴۰۰ هزار نفر از بازنشستگان کشور وام ۵ میلیون تومانی دریافت می‌کنند.

تاثیر شگفت‌انگیز بوی قهوه بر ذهن انسانایسنا ، 1 ساعت پیشدانشمندان دانشکده تکنولوژی استیونس دریافتند، بوی قهوه می تواند باعث افزایش دقت در انسان شود.

بیمارستان "برکت" در قرچک به بهره‌برداری رسیدمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشطی مراسمی با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و وزیر بهداشت بیمارستان ۹۶ تختخوابی برکت شهید ستاری قرچک ورامین به بهره‌برداری رسید.

کاهش ۴۵ درصدی فعالیت‌ ایرانی‌ها در تلگرام با وجود اختصاص فیلترشکن ایرانی!مشرق نیوز ، 1 ساعت پیشخرم‌آبادی گفت: با وجود اینکه برای جلوگیری از تعطیلی تلگرام،‌ فیلترشکن‌های داخلی را هم مهیا کرده‌اند اما فعالیت ایرانی‌ها در تلگرام ۴۵ درصد کاهش داشته است.

نظر سالاری درباره طرح مسکن امید: همه باید مقابل رویکرد روحانی بایستیمتسنیم ، 1 ساعت پیشرئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت: آقای روحانی از طرح مسکن امید صحبت کرده‌اند که به معنای طرح مسکن مهر داخل شهر است. همه ما کارشناسان و شهرسازان باید در مقابل این رویکرد آقای رییس جمهور بایستیم.

آتش‌سوزی‌های گسترده سوئد در پی موج گرماایسنا ، 1 ساعت پیشبا فرا رسیدن موج گرمای بی‌سابقه به سوئد، آتش‌سوزی‌های گسترده‌ای ده‌ها نقطه از سراسر این کشور را فرا گرفته است.

«دمین شزل» دوباره جشنواره ونیز را افتتاح می‌کندایسنا ، 1 ساعت پیشجدیدترین ساخته «دمین شزل» درباره زندگی «نیل آرمسترانگ» فضانورد معروف آمریکایی آغازگر قدیمی‌ترین رویداد سینمایی جهان خواهد بود.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn