لغو محدودیت تردد یکطرفه در محور هراز

لغو محدودیت تردد یکطرفه در محور هراز

رییس پلیس راه شرق استان تهران از لغو محدودیت تردد یکطرفه در محور هراز خبر داد.

تحویل اجساد جانباختگان حادثه اتوبوس نطنز

تحویل اجساد جانباختگان حادثه اتوبوس نطنز

اجساد جانباختگان حادثه تصادف اتوبوس مسافربری آزادراه نطنز-بادرود به خانواده‌ها تحویل داده شد.

محمد؛ محبوب‌ترین نام‌ در انگلستان

محمد؛ محبوب‌ترین نام‌ در انگلستان

نام‌هایی همچون محمد، سال هاست تواتر فراوانی در انگلیس دارد و در سال‌های آینده، این نام در کوچه و خیابان بیش‌تر شنیده خواهد شد.

ساعت‌ها یک ساعت عقب کشیده شد

ساعت‌ها یک ساعت عقب کشیده شد

بر اساس قانون مصوب مجلس، ساعت ۲۴ سی ام شهریور ساعت رسمی کشور یک ساعت عقب کشیده شد.

انتقاد کاوه مدنی از اسب کُشی در روز تاسوعا

انتقاد کاوه مدنی از اسب کُشی در روز تاسوعا

کاوه مدنی، فعال محیط زیست توییت زیر را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

ساعت‌ها را یک ساعت دیگر عقب بکشید

ساعت‌ها را یک ساعت دیگر عقب بکشید

بر اساس قانون مصوب مجلس، ساعت ۲۴ سی ام شهریور ساعت رسمی کشور یک ساعت عقب کشیده می‌شود.

پیشنهاد نمایندگان برای تعطیلی روز زن

پیشنهاد نمایندگان برای تعطیلی روز زن

یک عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از طرح پیشنهادی نمایندگان برای لغو تعطیلی هشتم ربیع‌الاول و جایگزینی تعطیلی روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) خبر داد.

کلاس اولی‌ها فردا به مدرسه می‌روند

کلاس اولی‌ها فردا به مدرسه می‌روند

دانش‌آموزان کلاس اولی، شنبه ۳۱ شهریور با رفتن به مدرسه سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند و سایر دانش‌آموزان هم اول مهر عازم مدارس می‌شوند.

پربیننده ترین عناوین

تحویل اجساد جانباختگان حادثه اتوبوس نطنز

لغو محدودیت تردد یکطرفه در محور هراز

رژه نیروهای مسلح شنبه در سراسر کشور برگزار می‌شود

چالوس و هراز یک‌طرفه شد

راه‌اندازی «اسکول باس» برای اولین بار در تهران

رابطه چین و چروک‌های صورت با مشکلات سلامت

رها شدن آلوده‌ترین شهر این روز‌های ایران در خاطرات!

آخرین وضعیت مدارس زلزله‌زده‌ی کرمانشاه

شناور شدن ساعات کار کارمندان در مهرماه

ساعات کاری کارمندان در دو هفته اول مهرماه شناور شد

جزئیات خدمات پرداخت شبکه بانکی با تغییر ساعت رسمی

۲۰ درصد دانش‌آموزان اضافه وزن دارند

افزایش ۵۰ درصدی جرایم اطفال و نوجوانان

ترافیک پرحجم در «تهران-قم» و «هراز»

شهریه دانشگاه‌های برتر جهان چقدر است؟

دیابت نوع یک نوزاد با مصرف ماکارونی در بارداری

پیاده‌روی روزانه و دفع سکته‌های شدید در میانسالی

۱۱۶۷ مصدوم حوادث مرتبط به دهه اول محرم

خودرو و موتورسیکلت مزاحمان نوامیس توقیف می‌شود

ساعت رسمی یک ساعت به عقب کشیده می‌شود

لغو محدودیت تردد یکطرفه در محور هرازبرترین ها ، 3 ساعت پیشرییس پلیس راه شرق استان تهران از لغو محدودیت تردد یکطرفه در محور هراز خبر داد.

تحویل اجساد جانباختگان حادثه اتوبوس نطنزبرترین ها ، 3 ساعت پیشاجساد جانباختگان حادثه تصادف اتوبوس مسافربری آزادراه نطنز-بادرود به خانواده‌ها تحویل داده شد.

محمد؛ محبوب‌ترین نام‌ در انگلستانبرترین ها ، 4 ساعت پیشنام‌هایی همچون محمد، سال هاست تواتر فراوانی در انگلیس دارد و در سال‌های آینده، این نام در کوچه و خیابان بیش‌تر شنیده خواهد شد.

ساعت‌ها یک ساعت عقب کشیده شدبرترین ها ، 4 ساعت پیشبر اساس قانون مصوب مجلس، ساعت ۲۴ سی ام شهریور ساعت رسمی کشور یک ساعت عقب کشیده شد.

انتقاد کاوه مدنی از اسب کُشی در روز تاسوعابرترین ها ، 5 ساعت پیشکاوه مدنی، فعال محیط زیست توییت زیر را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

بایدها و نبایدها هنگام آتش‌سوزی منزلساعت24 ، 5 ساعت پیشساعت 24-سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به نکاتی اشاره کرد که در زمان آتش‌سوزی در منزل می‌تواند به حفظ جان و جلوگیری از سرایت آتش کمک کند.

ساعت‌ها را یک ساعت دیگر عقب بکشیدبرترین ها ، 5 ساعت پیشبر اساس قانون مصوب مجلس، ساعت ۲۴ سی ام شهریور ساعت رسمی کشور یک ساعت عقب کشیده می‌شود.

پیشنهاد نمایندگان برای تعطیلی روز زنبرترین ها ، 8 ساعت پیشیک عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از طرح پیشنهادی نمایندگان برای لغو تعطیلی هشتم ربیع‌الاول و جایگزینی تعطیلی روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) خبر داد.

کلاس اولی‌ها فردا به مدرسه می‌روندبرترین ها ، 9 ساعت پیشدانش‌آموزان کلاس اولی، شنبه ۳۱ شهریور با رفتن به مدرسه سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند و سایر دانش‌آموزان هم اول مهر عازم مدارس می‌شوند.

ترافیک سنگین در هراز، فیروزکوه و چالوسبرترین ها ، 9 ساعت پیشرئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور، از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در ۹محور مواصلاتی خبر داد.

چالوس و هراز یک‌طرفه شدفرارو ، 9 ساعت پیشبه گفته وی، در محدوده تونل شیرگاه ترافیک نیمه سنگین و شمال به جنوب هراز و محدوده تونل سپاسد ترافیک سنگین است. همچنین در محدوده تونل تکاور و سه راهی لاسم ترافیک نیمه سنگین است.

استخدام‌های بی‌ضابطه؛ یادگار قالیباف، چالش افشانیفرارو ، 9 ساعت پیش

پاسخ نوبخت به نامه زیباکلامفرارو ، 9 ساعت پیشمتاسفانه به رخداد زیان بخشی که در مورد دفن زباله در رشت اشاره نمودید نه تنها ابعاد آن به جغرافیای گیلان و استان‌های شمالی محدود نمی‌شود بلکه هم اکنون یکی از چالش‌های خطیر کشوری است. از این رو در برنامه ششم توسعه به عنوان یکی از مسائل الویت‌دار برنامه مورد تاکید و حتی تقنین قرار گرفت و در لایحه بودجه٩٧ معادل دو میلیارد دلار برای اجرای طرح های مختلف پسماندها و باز یافت آن‌ها پیش بینی شد که مجلس محترم در تبصره (٦) مبلغ هزار میلیارد تومان در یک ساز و کار برای آن تأمین اعتبار نمود...

باید‌ها و نباید‌ها هنگام آتش سوزی منزلبرترین ها ، 9 ساعت پیشسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به نکاتی اشاره کرد که در زمان آتش‌سوزی در منزل می‌تواند به حفظ جان و جلوگیری از سرایت آتش کمک کند.

افزایش شمار قربانیان حادثه واژگونی قایق در تانزانیابرترین ها ، 10 ساعت پیششمار قربانیان حادثه واژگونی قایق در تانزانیا به بیش از 100 تن رسید.

سیل و طوفان 12 استان کشور را درنوردیدساعت24 ، 10 ساعت پیشساعت 24-رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و طوفان در 12 استان کشور، گفت: در پی سیل و طوفان به حدود یک هزار نفر امدادرسانی شده است و تعداد زیادی از مردم نیز اسکان اضطراری یافتند

دستگیری عاملان آتش سوزی تالاب هورالعظیمبرترین ها ، 10 ساعت پیشمدیرکل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به عمدی بودن آتش سوزی در بخشی از تالاب هورالعظیم گفت: عاملان این آتش سوزی در حین آتش زدن نیزارهای تالاب دستگیر شدند.

زمان حرکت قطار‌ها بعد از تغییر ساعت رسمی کشوربرترین ها ، 10 ساعت پیشبر اساس اعلام شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور از امشب، حرکت قطارها طبق زمان مندرج بر روی بلیت انجام خواهد شد.

ترافیک سنگین در همه محورهای منتهی به تهرانبرترین ها ، 11 ساعت پیشرئیس مرکز کنترل اطلاعات و ترافیک پلیس راهور از ترافیک سنگین در همه محورهای منتهی به تهران خبر داد.

دغدغه پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور رفع می‌شود/ تلاش برای افزایش کیفیت آموزشساعت24 ، 11 ساعت پیشساعت 24-مشاور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه پیام نور کشور از رفع شدن دغدغه دانشجویان در پرداخت شهریه خبر داد.

En کانال گوناگون در تلگرام Goonagoon @ Facebook Goonagoon @ Google Goonagoon @ Twitter Goonagoon @ LinkedIn