اوچوآ خواهان بازگشت به لالیگا است

اوچوآ خواهان بازگشت به لالیگا است

دروازه‌بان تیم ملی مکزیک خواهان بازگشت به فوتبال اسپانیا است.

استوریج و فیرمینو می‌توانند کنار هم بازی کنند

استوریج و فیرمینو می‌توانند کنار هم بازی کنند

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، معتقد است که روبرتو فیرمینو و دنیل استوریج از شرایط لازم برای بازی کردن در کنار یکدیگر برخوردارند.

کولاکوویچ: بلغارستان، شجاع‌تر و خوش‌شانس‌تر بود

کولاکوویچ: بلغارستان، شجاع‌تر و خوش‌شانس‌تر بود

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بلغارستان بهتر از ما بازی کرد و در بعضی لحظات بازی شجاع و بعضی لحظات هم خوش‌شانس بود.

نوازی: شفر، اشتباه کی‌روش را کرد

نوازی: شفر، اشتباه کی‌روش را کرد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه سرمربی آبی ها هم اشتباه کی روش را مرتکب شد، گفت: در بازی‌های گذشته تعویض‌های شفر قانع‌کننده نبوده و معلوم نیست بر چه مبنایی صورت می‌گیرد.

دی بروین: به دربی منچستر می‌رسم

دی بروین: به دربی منچستر می‌رسم

کوین دی بروین، ستاره بلژیکی سیتی، دربی منچستر را زمان احتمالی بازگشت به میادین دانست.

گلایه رکابزن ملی پوش : پول نداریم مسابقه برویم اما می خواهیم یک هفته خرج تیمهای خارجی کنیم

گلایه رکابزن ملی پوش : پول نداریم مسابقه برویم اما می خواهیم یک هفته خرج تیمهای خارجی کنیم

رکابزن المپیکی ایران گفت: وقتی دوچرخه سواری پول ندارد که تیم بدهد و مسابقه شرکت کند چه لزومی دارد تور آذربایجان را با این شرایط مالی برگزار کنیم که تیم های خارجی بیایند و هرچه داریم و نداریم را یک هفته خرج آنها کنیم.

شگفتی شاگردان ولاسکو و درخشش تیم کواچ

شگفتی شاگردان ولاسکو و درخشش تیم کواچ

در روز شگفتی سازی شاگردان ولاسکو برابر مدافع عنوان قهرمانی، تیم اسلوبودان کواچ هم خوش درخشید.

رونالدو آن اخراج را دیگر فراموش کرده است

رونالدو آن اخراج را دیگر فراموش کرده است

الکس ساندرو، مدافع چپ یوونتوس، اعلام کرد که کریس رونالدو بعد از اخراج در دیدار مقابل والنسیا، منتظر است تا بار دیگر کیفیت بالایش را به نمایش بگذارد.

پربیننده ترین عناوین

رده بندی فیفا اعلام شد/ ایران همچنان صدرنشین آسیا

مدال نقره دختر ایرانی برای بلژیک

اولین گل قوچان نژاد برای آپوئل قبرس در بازی روز گذشته

واکنش خواهر رونالدو به اخراج این بازیکن!

آبرو ریزی بزرگ برای فوتبال ایران در جهان! +عکس

سرجیو: همه تصمیمات داور علیه نفت آبادان بود

گواردیولا: من آگوئرو را متقاعد به ماندن نکردم!

‌می‌خواهم رونالدوی بعدی رئال باشم

مشکل از کجاست؟ دانشگر، چشمی یا ساختار دفاعی

اسکورت اتوبوس پیکان تا فرودگاه آبادان

واکنش سیمئونه به اخراج رونالدو

شکست شاگردان کولاکوویچ مقابل بلغارستان

مخالفت فدراسیون اسپانیا با درخواست لالیگا

مورینیو همیشه منبعِ الهام من بوده است

موناکو با گل فالکائو از شکست گریخت

صفحه اول روزنامه های ورزشی چاپ 31شهریور

تکرار جذاب قصه دو خواهر ورزشکار

خواهر و برادر ژاپنی دو طلای روز دوم را کسب کردند

شکست نزدیک ایران برابر بلغارستان/ کار شاگردان کولاکوویچ پیچیده شد

اسکریموف امتیاز آورترین بازیکن دیدار ایران و بلغارستان شد

اوچوآ خواهان بازگشت به لالیگا استمیزان ، 1 ساعت پیشدروازه‌بان تیم ملی مکزیک خواهان بازگشت به فوتبال اسپانیا است.

استوریج و فیرمینو می‌توانند کنار هم بازی کنندبرترین ها ، 1 ساعت پیشیورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، معتقد است که روبرتو فیرمینو و دنیل استوریج از شرایط لازم برای بازی کردن در کنار یکدیگر برخوردارند.

کولاکوویچ: بلغارستان، شجاع‌تر و خوش‌شانس‌تر بودبرترین ها ، 1 ساعت پیشسرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بلغارستان بهتر از ما بازی کرد و در بعضی لحظات بازی شجاع و بعضی لحظات هم خوش‌شانس بود.

نوازی: شفر، اشتباه کی‌روش را کردبرترین ها ، 1 ساعت پیشپیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه سرمربی آبی ها هم اشتباه کی روش را مرتکب شد، گفت: در بازی‌های گذشته تعویض‌های شفر قانع‌کننده نبوده و معلوم نیست بر چه مبنایی صورت می‌گیرد.

دی بروین: به دربی منچستر می‌رسمبرترین ها ، 1 ساعت پیشکوین دی بروین، ستاره بلژیکی سیتی، دربی منچستر را زمان احتمالی بازگشت به میادین دانست.

گلایه رکابزن ملی پوش : پول نداریم مسابقه برویم اما می خواهیم یک هفته خرج تیمهای خارجی کنیمایسنا ، 2 ساعت پیشرکابزن المپیکی ایران گفت: وقتی دوچرخه سواری پول ندارد که تیم بدهد و مسابقه شرکت کند چه لزومی دارد تور آذربایجان را با این شرایط مالی برگزار کنیم که تیم های خارجی بیایند و هرچه داریم و نداریم را یک هفته خرج آنها کنیم.

شگفتی شاگردان ولاسکو و درخشش تیم کواچبرترین ها ، 2 ساعت پیشدر روز شگفتی سازی شاگردان ولاسکو برابر مدافع عنوان قهرمانی، تیم اسلوبودان کواچ هم خوش درخشید.

رونالدو آن اخراج را دیگر فراموش کرده استفرتاک ورزشی ، 2 ساعت پیشالکس ساندرو، مدافع چپ یوونتوس، اعلام کرد که کریس رونالدو بعد از اخراج در دیدار مقابل والنسیا، منتظر است تا بار دیگر کیفیت بالایش را به نمایش بگذارد.

معروف نتوانست از قدرت جادویی‌اش استفاده کندبرترین ها ، 2 ساعت پیشسرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان گفت: وقتی سعید معروف مجبور می‌شود برای پاس دادن به خارج منطقه یک‌سوم بیاید، نمی‌تواند از قدرت جادویی‌اش استفاده کند.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از بلغارستان| سالپاروف: شایسته پیروزی مقابل ایران بودیم/ معروف یکی از بهترین پاسورهای جهان استتسنیم ، 2 ساعت پیشلیبروی تیم ملی بلغارستان گفت: سرویس‌های خوبی زدیم و سعید معروف نتوانست از قدرت بازیسازی خود استفاده کند.

این استقلالِ شفر است نه منصوریانبرترین ها ، 2 ساعت پیشپیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: این استقلالی که در حال حاضر مقابل حریفان قرار می گیرد ساخته شفر است و دیگر استقلال منصوریان نیست.

عناوین روزنامه‌های ورزشی ۳۱ شهریور ۹۷/ برداشتن تاج از سر کارلوس؟! +تصاویرخبرگزاری دانشجو ، 2 ساعت پیشتیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی شنبه ۳۱ شهریور ۹۷ به مسائل مهم روز ورزش از جمله فوتبال پرداخته است.

واکنش لوپتگی به اخراج جنجالی رونالدوبرترین ها ، 2 ساعت پیشجولن لوپتگی، سرمربی رئال در نشست خبری روز گذشته خود با سوالاتی در مورد اخراج رونالدو مقابل والنسیا روبرو شد.

براتوئف: انتظار برد 3 بر صفر مقابل ایران را نداشتم/ خوشحالم این تیم خوب برنده شدیمفرتاک ورزشی ، 2 ساعت پیشبازیکن تیم ملی والیبال بغارستان گفت: شانس ایران برای پیروزی در این بازی مثل ما بود، ولی خوشحالم که برنده بازی مقابل تیم خوب ایران، ما بودیم.

مسی بهترین بازیکنی است که در زندگی دیده امفرتاک ورزشی ، 2 ساعت پیشاریک لاملا، هافبک آرژانتینی تاتنهام، معتقد است که لیونل مسی ستاره منحصر به فردی است که فوتبال دیگر مانند او نخواهد دید.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از بلغارستان| براتوئف: انتظار برد 3 بر صفر مقابل ایران را نداشتم/ خوشحالم برابر این تیم خوب برنده شدیمتسنیم ، 2 ساعت پیشبازیکن تیم ملی والیبال بغارستان گفت: شانس ایران برای پیروزی در این بازی مثل ما بود، ولی خوشحالم که برنده بازی مقابل تیم خوب ایران، ما بودیم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از بلغارستان| کولاکوویچ: بلغارستان شجاع‌تر و خوش‌شانس‌تر بود/ بازیکنانم خسته و ناامید شدندفرتاک ورزشی ، 2 ساعت پیشسرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بلغارستان بهتر از ما بازی کرد و در بعضی لحظات بازی شجاع و بعضی لحظات هم خوش‌شانس بودند.

تقابل یاران جهانبخش با تاتنهام در شب عبور ساوتهمپتون از جهنم آنفیلدباشگاه خبرنگاران ، 2 ساعت پیشرقابت‌های فوتبال باشگاهی در اروپا، شنبه پیگیری می‌شود که مهمترین این مسابقات را بررسی می‌کنیم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از بلغارستان| کولاکوویچ: بلغارستان شجاع‌تر و خوش‌شانس‌تر بود/ بازیکنانم خسته و ناامید شدندتسنیم ، 2 ساعت پیشسرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بلغارستان بهتر از ما بازی کرد و در بعضی لحظات بازی شجاع و بعضی لحظات هم خوش‌شانس بود.

پاشازاده: مدیران استقلال و شفر باید با هواداران روراست باشندمهر ، 2 ساعت پیشپیشکسوت استقلال گفت: شفر باید با هواداران صادق باشد و بگوید آیا بازیکنان خارجی جدید انتخاب خودش بوده یا به او تحمیل کرده‌اند.

En کانال گوناگون در تلگرام Goonagoon @ Facebook Goonagoon @ Google Goonagoon @ Twitter Goonagoon @ LinkedIn